AURA. – „Plan doskonały”

Data wydania: 9.05.2024
Lyric Video
: https://www.youtube.com/watch?v=-3QEc4Sr55Q
Streaming
: https://adm.ffm.to/plandoskonaly

Informacja prasowa:

AURA. Prezentuje Nowy Singiel „Plan Doskonały” po sukcesie na NEXT Festiwal!

AURA., po udanym występie na NEXT Festiwal w Poznaniu oraz entuzjastycznym przyjęciu jej nowego utworu ogłasza oficjalne wydanie singla! „Plan Doskonały” to najnowszy utwór w jej repertuarze, który jest zapowiedzią jej drugiego solowego albumu. 

Opowiadając historię zakochanych, których życie toczy się drogą zupełnie odmienną niż planowali, „Plan Doskonały” ukazuje subtelne niuanse uczucia, refleksję nad życiowymi decyzjami oraz akceptację rzeczywistości. To emocjonalna podróż, która porusza serca słuchaczy.

AURA. wspomina, że inspiracją do stworzenia tego utworu były historie ludzi, których los niespodziewanie zmieniał zaplanowaną trasę życia: „Często wydaje nam się, że nasz plan jest doskonały, ale życie potrafi zaskoczyć nas zupełnie inną ścieżką. Pomimo tego, że nasze plany mogą być idealne, to właśnie nieoczekiwane zakręty losu często prowadzą nas do miejsc, których nigdy byśmy nie przewidzieli, a czasem nawet do szczęścia, którego nie bylibyśmy w stanie znaleźć na drodze naszych planów.”

PRZYKŁADOWY WPIS O SINGLU (businesswomanlife.pl)

Facebook
YouTube
Instagram