dollZ – „Czasem Drzwi II”

Data wydania: 29.09.2020 r.
Klip:
https://youtu.be/nPK01XZrhPw
Streaming: https://id.ffm.to/czasemdrzwi2

Informacja prasowa:
Paulina Kut, uczestniczka I edycji programu talent show TVN „X-Factor” oraz zespół dollZ, autorzy utworów znanych z seriali „Kossakowski. Szósty zmysł” oraz „Złomowisko PL” wracają z nowym singlem pt. „Czasem Drzwi II”.  

Zabandażowane postacie, klimat rodem z filmów Davida Lyncha i dziewczyna w spodniach muaythai. Wszystko to można zobaczyć w klipie promującym singiel, który właśnie pojawił się w sieci. Skąd ten pomysł?

„LSD, marihuana, haszysz i takie tam to dziecinne igraszki w porównaniu z tym co mamy w głowie na co dzień, ale po co się tym chwalić. Jeżeli zdejmiesz maskę i zaczniesz być sobą, natychmiast zostaniesz posądzony o branie takich właśnie substancji. W klipie chciałam przekazać, że walka z sobą to najtrudniejszy sparing w życiu. Kto powiedział, że nie możesz wygrać i się wyzwolić? Bohaterowie teledysku to zwycięzcy, którzy na co dzień taką walkę toczą, jak ja, i Ty.” – mówi wokalistka Paulina Kut.

Za wizję klipu odpowiada Radek @bizzart6 Wróbel, wrocławski fotograf, oraz sama Paulina. Zespół dollZ ma na koncie EPkę i długogrającą płytę pt „Sz.. sz.. sz..”. W 2014 roku byli uczestnikami IV edycji programu „Must be the music – Tylko muzyka” emitowanego w telewizji Polsat. Zaś w 2018 roku zespół wystąpił na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu na koncercie Debiuty.

PRZYKŁADOWY WPIS O SINGLU (Eska ROCK)

Facebook
YouTube
Instagram