Karolina Szczurowska – „Tyle barw”

Data wydania: 12.04.2024
Teledysk
:https://youtu.be/NMbPzJe8bCo?si=eYmcRF0P7i7c7MmN
Streaming:
https://adm.ffm.to/TyleBarw

Informacja prasowa:

Karolina Szczurowska prezentuje nowy singiel! Z tym numerem chciała wystartować w preselekcjach do konkursu Eurowizji!

Karolina Szczurowska zaskakuje swoich fanów kolejnym singlem, który wyznacza nowy kierunek w jej twórczości. Utwór ten, zatytułowany „Tyle barw”, powstał we współpracy z producentem Maciejem Puchalskim, znanym m.in. jako twórca zeszłorocznego eurowizyjnego przeboju „Solo” Blanki oraz hitu Darii „Paranoia”. Pomimo początkowych planów zgłoszenia singla do tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji, Karolina zdecydowała się zrezygnować z udziału ze względu na wewnętrzny wybór Telewizji Polskiej. Artystka wyznała, że piosenka została stworzona z myślą o emocjach związanych z preselekcjami i samym konkursem Eurowizji, które są niezwykle istotne dla fanów tego wydarzenia.

Nowy singiel Karoliny Szczurowskiej stanowi nowe wyzwanie artystyczne dla niej samej. Przesycony elektronicznymi brzmieniami, które dotychczas nie były typowe dla twórczości artystki, numer ten prezentuje świeże podejście do jej muzyki. Współpraca z nowym producentem nadaje singlowi dodatkowego pazura i unikalnego charakteru.

Ten numer jest dla mnie czymś przełomowym. Nigdy dotąd nie poruszałam w moich piosenkach tematu siły kobiet w taki sposób. Chciałam opowiedzieć o momencie w życiu, kiedy przestajemy skupiać się na naszych wadach i problemach, a zaczynamy doceniać siebie takimi, jakimi jesteśmy. W dzisiejszym świecie, pełnym zmieniającego się kanonu piękna i kompleksów, trudno o to docenienie. Chciałam przez tę piosenkę przypomnieć nam kobietom, że to w nas tkwi siła, i każda z nas jest piękna, zasługując na uznanie samej siebie. Ważne jest mieć obok siebie kogoś, kto wspólnie z nami odkrywa bogactwo świata i różnorodność barw, jakie niesie, ale kluczem jest to, że wszystko zaczyna się od nas samych. Nasze wewnętrzne piękno przyciąga do nas odpowiednie osoby. Aby je odkryć, trzeba najpierw nauczyć się cenić siebie” – wspomina Karolina.

PRZYKŁADOWY WPIS O SINGLU (Gazeta Krakowska)

Facebook
YouTube
Instagram