ZUZA BAUM – „Awakening”

Data wydania: 29.08.2023
Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=F2ZPDmySjCk

Informacja prasowa:

ZUZA BAUM prezentuje najnowszy singiel „Awakening”, powstały we współpracy z duetem producenckim LoftY/ciiicho. Singiel jest zapowiedzią zbliżającej się premiery debiutanckiego albumu artystki „SNY”, za którego odpowiada Michał „Eprom” Baj. Album ukaże się w listopadzie tego roku. Do utworu powstał teledysk, który obrazuje proces symbolicznego przebudzenia, wewnętrznej przemiany artystki. Będziemy wdzięczni za publikację dot. najnowszego singla. Jesteśmy również otwarci na wywiad.

ZUZA BAUM to artystka, która nie ogranicza się do jednej roli. Jest wokalistką, tekściarką, flecistką oraz swoją własną producentką, co nadaje jej twórczości unikalny charakter. Jej muzyka to osobisty gatunek oparty na głębokich emocjach i autentyczności. W jej twórczości można odnaleźć wpływy soulu, hip-hopu oraz muzyki popularnej, które we współpracy z LoftY/ciiicho tworzą niepowtarzalne brzmienie. 

ZUZA BAUM o utworze „Awakening”: Kiedy jesteśmy dziećmi, rzeczy są proste; jeśli chcemy być kosmonautą, po prostu informujemy świat o tym, że tak będzie i prosimy mamę o skafander. Jako dorośli obrastamy w wątpliwości, konwenanse oraz dystans do siebie i swoich marzeń. W singlu „Awakening” śpiewam właśnie o zwróceniu głosu tej dziewczynce, którą byłam, która kochała śpiewać i była po prostu sobą. „Awakening” to manifest zmiany, która pojawiła się w moim życiu, gdy uzmysłowiłam sobie, że chcę być twórczynią na pełen etat. Postawienie na muzykę w moim życiu było skokiem na głęboką wodę, ale jednocześnie momentem poczucia wolności i pewnego rodzaju wszechmocy. Pamiętam dokłady chwilę w której pomyślałam sobie, że w tej wersji siebie mogę wszystko! 

Premiera debiutanckiego albumu ZUZA BAUM pt. ‚SNY’, jest planowana na listopad 2023 roku. To długo wyczekiwane wydawnictwo złożone z mocno kontrastujących ze sobą utworów, tworzonych na przestrzeni ostatnich dwóch lat. 

PRZYKŁADOWY WPIS O SINGLU (Naszemedia.info)

Facebook
YouTube
Instagram